Chrám Chmele a Piva

Chrám chmele a piva

Vítáme vás na stránkách chrám chmele a piva Žatec.

Chrám chmele a piva je zábavným, poučným komplexem, který svými kořeny sahá do tradice světoznámého chmelařského regionu na severu Čech. V chrámu je pro vás připravena prohlídka, jejíž náplň zaujme široké spektrum návštěvníků. Chrám chmele a piva nabízí svým návštěvníkům program vhodný pro všechny věkové kategorie. Chcete-li odhalit tajemství pěstování chmele a vaření dobrého piva, pak chrám chmele je určen právě vám.

Restaurant U Orloje

Restaurant U Orloje je součást areálu Chrám chmele a piva. Restaurant je vhodný k oddechu a načerpání energie. Restaurant u Orloje je vystavěn ve starém chmelovém skladu, čemuž odpovídá i interiér restaurace. Uvnitř restaurantu je umístěn malý pivovar. Můžete tak na vlastní oči vidět, jak se vaří pivo tradičním českým způsobem z místních surovin.

Chmelařské muzeum Žatec

Součástí turistického areálu Chrám chmele a piva je Chmelařské muzeum Žatec. Chmelařské muzeum Žatec vlastní největší expozici svého druhu na světě. Na ploše 4 000 m² naleznete představuje vývoj chmelařství od raného středověku až do současnosti. Samotné Chmelařské muzeum Žatec je technickou památkou a příkladem industriální účelové architektury z konce 19. století.

videogalerie Chrám chmele a piva

Rezervujte si svou prohlídku

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

V měsíci Srpen 2015 máme volných 0 prohlídek

Aktuální zprávy

COOLturní léto v Restauraci u Orloje - živá hudba, sobota 29/8/2015, 19.00 hod. K tanci a poslechu hraje kapela LEKCE. Vstup zdarma.

Tvořivé odpoledne pro děti - MASKY DOMORODÉ AFRIKY, Galerie Sladovna, 30/8/2015, 13.30 hod

V září se můžete těšit na: Výstavu kaktusů, Chmelovou královnu, hromadný výstup na komíny v Žatci, Dětskou dočesnou, Den komínů v Žatci s veřejným seminářem o historii chmelařských skladů a komínů..

Výstava historických pohlednic města Žatce - Galerie Sladovna, Út - Ne, 10 - 17 hod Přijďte se vrátit v čase a dozvědět se zajímavosti v historii chmelařského města Žatec.

CHMELOVÁ KRÁLOVNA hlásí příchod před Dočesnou. Vážení hosté, od 20. 8. 2015 je na čepu náš tradiční třináctkový speciál. Přijďte ochutnat.

Ukázat Chrám piva na mapě

Ukázat Chrám piva na mapě

Jak se k nám dostanete?

Na koleNa kole

AutemAutem

AutobusemAutobusem

VlakemVlakem

© 2010 Chrám chmele a piva Žatec
Všechna práva vyhrazena

Vize přestane být snemVize přestane být snemVize přestane být snemVize přestane být snemVize přestane být snemVize přestane být snemVize přestane být snem